GibucTech

Jsme jen několik mladých nadšenců, jejichž cílem je tvořit zábavné hry a užitečné aplikace, ty můžete vyzkoušet v záložce Aplikace.
Přesné datum vzniku našeho spolku je 24. 6. 2014, jsme tedy již tradiční vývojáři softwaru s bohatými zkušenostmi.
Stáhněte si některou z námi nabízených aplikací. Připojte se ke stovkám spokojených uživatelů a zveřejněte svoji recenzi a posuňte nás tak zase o trošku dál.
Na našem YouTube kanálu můžete zhlédnout úžasné populárně-naučné videosérie a na facebookové stránce zůstat v kontaktu se všemi novinkami.
Bavte se!

Novinky

GibucTech

IntelliCalc - 3.6

Byla vydána IntelliCalc 3.6. Byly přidány možnost exportu a tisku 3D geometrického projektu, možnost importu 3D souborů GeoGebry, 3D analytické zobrazení, 3D postup konstrukce, 3D osy souřadnic a 3D mřížka v různých soustavách souřadnic.


Nápovědník 3.6

Obnovili jsme vývoj Nápovědníku a dnes jsme vydali novou verzi s číslem 3.6. Byla přidána sekce Čeština - pojmy a mapa v sekci Zeměpis - státy je nyní proklikávatelná.


Videonávody pro Windows

Právě jsme vydali videonávody, vysvětlující instalaci a aktualizaci našich aplikací na Windows, velmi vhodné jsou pro instalaci aplikace GibucLauncher samotné, nebo také v případě, kdy tuto aplikaci z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete používat, v ostatních případech doporučujeme použít právě ji.


Teoretická minutka #10

Dnes jsme vydali novou, již desátou, epizodu Teoretické minutky, ve které jsme se vrátili k přijímačkám na 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, tentokrát se třemi příklady


Čas na vědu #35

Dnes jsme vydali nový díl Času na vědu, znovu o základním tématu, jímž je Sluneční soustava. Čeká vás přehled všech planet, Slunce a Měsíce a základních informací o nich.