Instalační návody

Jak si nainstalovat aplikaci od Gibucsoftu pro Android
Nejdříve si musíte naši aplikaci stáhnout a dostat instalační .apk soubor do vašeho Android zařízení. Poté pokud jste ještě žádnou aplikaci, která nepochází z Google Play, neinstalovali, přejděte do Nastavení do sekce Zabezpečení a zde zaškrtněte zde položku Neznámé zdroje. Pak otevřete ve správci souborů instalační .apk soubor, stisknete tlačítko Instalovat, po instalaci už jen stisknete tlačítko Hotovo a pak už je aplikace nainstalována a můžete ji používat.
Jak si nainstalovat aplikaci od Gibucsoftu pro PC
Tato sekce neplatí pro hru Blocklife, pro instalaci hry Blocklife přejděte na sekci Jak si nainstalovat Blocklife pro PC.
Nejdříve si musíte naši aplikaci stáhnout a dostat instalační .zip/.tar.gz soubor do vašeho PC. Poté otevřete tento soubor a stisknete tlačítko Rozbalit/Extrahovat všechny soubory. Pak přejdete do složky, do které jste tuto aplikaci rozbalil a dáte spustit hlavní soubor této aplikace (většinou se jmenuje stejně jako aplikace), potom už si můžete užívat používání této aplikace.
Jak si nainstalovat Blocklife pro PC
Postup je stejný jako u Jak si nainstalovat aplikaci od Gibucsoftu pro PC, ale předem si musíte stáhnout konfigurační soubor Blocklifu a po rozbalení instalačního souboru ho musíte vložit do složky s Blocklifem. A u Blocklifu se spustitelný soubor nachází v podsložce bin.
Jak si zaktualizovat aplikaci od Gibucsoftu pro Android
Nejdříve si musíte naši aplikaci stáhnout a dostat instalační .apk soubor do vašeho Android zařízení. Pak otevřete ve správci souborů instalační .apk soubor, stisknutím tlačítka Instalovat potvrdíte, že aktualizaci chcete nainstalovat. Po instalaci už jen stisknete tlačítko Hotovo a pak už je aplikace nainstalována a můžete ji používat.
Jak si zaktualizovat aplikaci od Gibucsoftu pro PC
Tato sekce neplatí pro hru Blocklife, pro aktualizaci hry Blocklife přejděte na sekci Jak si zaktualizovat Blocklife pro PC.
Nejdříve si musíte naši aplikaci stáhnout a dostat instalační .zip/.tar.gz soubor do vašeho PC. Poté otevřete tento soubor a stisknete tlačítko Rozbalit/Extrahovat všechny soubory a rozbalte ho do stejného umístění, do kterého jste tuto aplikaci rozbalovali při instalaci. Pokud se vás počítač bude ptát, jestli chcete slučovat složky a přepisovat soubory, tak odpovězte ano. Pak už si můžete užívat používání nové verze naší aplikace.
Jak si zaktualizovat Blocklife pro PC
Postup je stejný jako u Jak si nainstalovat Bloclife pro PC s tím, že ho nainstalujete do jiné složky než předtím a pokud chcete zachovat vaše světy (Pozor: nemusí být plně kompatibilní!), přesuňte podsložku worlds ze složky, kam jste instaloval starou verzi Blocklifu, do složky, kam instalujete novou verzi Blocklifu. Potom můžete smazat složku se starou verzí Blocklifu. Pak už si můžete užívat používání nové verze Blocklifu.