Theoretical minute

Série zaměřená speciálně na středoškolskou fyziku, konkrétně příklady k maturitě a přijímacím zkouškám na medicínské fakulty vysokých škol. Při dostatku odvahy však vhodné pro všechny věkové skupiny.


Teoretická minutka #10 – 3. LF UK přijímací zkoušky 2019

Již desátý díl z naší série Teoretická minutka, tentokrát se vracíme ke 3 příkladům z přijímaček na 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy z roku 2019. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!


Teoretická minutka #9 – 2. LF UK ukázka přijímacích testů 2015

Devátý díl z naší série Teoretická minutka, znovu s 5 příklady, tentokráte pro změnu z ukázky z přijímacího testu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další epizody jsou na cestě!


Teoretická minutka #8 – LF UK v Hradci Králové ukázkový test

Osmý díl z naší série Teoretická minutka, opět s 5 příklady z ukázkového testu přijímacích zkoušek Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!


Teoretická minutka #7 – LF UK v Hradci Králové ukázkový test

Sedmý díl z naší série Teoretická minutka, tentokrát pro změnu s 5 příklady z ukázkového testu přijímacích zkoušek Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!


Čas na vědu #33 & Teoretická minutka #6 – Ale počkat, tady je něco špatně! #3

Třicáté třetí, aprílové video ze série Čas na vědu a zároveň šestý díl Teoretické minutky, obsahující scény vystřižené z jiných dílů a další perličky z natáčení. Přejeme příjemnou zábavu. Další epizody jsou na cestě!


Teoretická minutka #5 – 3. LF UK přijímací zkoušky 2019

Pátý díl z naší nové série Teoretická minutka, znovu se 4 příklady z přijímaček na 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy z roku 2019. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!


Teoretická minutka #4 – 3. LF UK přijímací zkoušky 2019

Čtvrtý díl z naší nové série Teoretická minutka, opět se 4 příklady z přijímaček na 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy z roku 2019. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!


Teoretická minutka #3 – 3. LF UK přijímací zkoušky 2019

Třetí díl z naší nové série Teoretická minutka, dnes je kratší, ale obsahuje více, přesněji řečeno 4 příklady, opět z přijímaček na 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy z roku 2019. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!


Teoretická minutka #2 – 3. LF UK přijímací zkoušky 2019

Druhý díl z naší nové série Teoretická minutka, tentokrát pokračujeme vyřešením dalších tří příkladů z přijímaček na 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy z roku 2019. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!


Teoretická minutka #1 – 3. LF UK přijímací zkoušky 2019

První díl z naší nové série Teoretická minutka, kde budeme počítat fyzikální příklady z přijímacích zkoušek na medicínu, z maturity, z vysokoškolské fyziky a další. Dnes konkrétně vyřešíme první tři příklady z přijímaček na 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy z roku 2019. Doufáme, že vám toto video pomůže ve vaší přípravě. Další episody jsou na cestě!